Złóż deklarację

Dla firm

Nowoczesna Przychodnia Lekarska „MULTI-MEDIC” rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2009 roku i była odpowiedzią na ciągle rosnące zapotrzebowanie pracodawców na kompleksowo i szybko wykonywane badania medycyny pracy.

Dziś możemy zaoferować Państwu usługi z zakresu medycyny pracy dla pracowników oraz profesjonalną opiekę lekarską dostosowaną idealnie do Państwa potrzeb. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby świadczyć usługi zgodnie z naszym hasłem: „Nowoczesne oblicze medycyny pracy” W gabinetach o wysokim standardzie zapewniamy szybką i fachową obsługę, specjalistyczne porady, elastyczne i przyjazne podejście do pacjenta. Godziny pracy dostosowane są do potrzeb naszych Klientów.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko dla firm dynamicznie rozwijającego się rynku Swarzędza i okolic, jesteśmy przekonani, że nasze główne atuty oraz korzystne warunki cenowe znajdą uznanie również wśród pracodawców rynku poznańskiego. Bez względu na charakter działalności, rozmiar firmy, ilość zatrudnianych pracowników czy rodzaj stanowisk pracy zapraszamy do Przychodni Lekarskiej Multi-Medic.

W razie zainteresowania przedstawieniem przez na oferty prosimy serdecznie o kontakt telefoniczny pod nr (61) 817 46 71 lub 508 070 245 albo w poniższym formularzu:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tomasz Matecki, Jacek Szymaniak s.c. z siedzibą w Swarzędz, ul. Cieszkowskiego 100/102 moich danych osobowych tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Kliknij aby uzyskać dane Administratora i przysługujące Tobie prawo. (czytaj dalej)

    [recaptcha]

    tel. 61 817 46 71 ZAMÓW RECEPTĘ