Złóż deklarację

Psycholog

 

Psychologia
Mgr Patrycja Bąk   poniedziałek od godziny 16:00
Pomoc psychologiczna dla dzieci (od 7 roku życia), młodzieży i dorosłych

 


Konsultacja psychologiczna  – 160 zł
 

Patrycja Bąk – psycholog, absolwentka psychologii Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z „Diagnozy klinicznej i psychoterapii” oraz „Terapii pedagogicznej i socjoterapii”, a także „Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin (WTTS)”, „Trening Zmiany Agresywnych Postaw Oikos Plus©” oraz „Kurs I Stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania”. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu psychologii, pracy terapeutycznej doskonali również na różnego rodzaju szkoleniach, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby osób, z którymi pracuje.

Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie pomocy psychologicznej dzieciom w wieku szkolnym, młodzieży oraz dorosłym. W swojej pracy stosuje przede wszystkim metody terapii poznawczo-behawioralnej i systemowej.


Obszar pracy:

• trudności w radzeniu sobie problemami emocjonalnymi takimi, jak np.: niskie poczucie własnej wartości, nieśmiałość, agresja, chroniczny brak siły, poczucie smutku, samotności, bezsensu życia;

• stany depresyjne, lęki, fobie, zaburzenia snu, nadmierny stres;

• trudne wydarzenia życiowe, problemy w rodzinie, związkach oraz życiu zawodowym;

• zaburzenia w relacjach rodzice-dzieci, problemy wychowawcze

• problemy w relacjach partnerskich, w związkach, małżeństwie;

• trudności w relacjach z rówieśnikami;


Rejestracja telefoniczna (61) 817 46 71 lub w rejestracji Przychodni Lekarskiej Multi-Medic

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tomasz Matecki, Jacek Szymaniak s.c. z siedzibą w Swarzędz, ul. Cieszkowskiego 100/102 moich danych osobowych tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Kliknij aby uzyskać dane Administratora i przysługujące Tobie prawo. (czytaj dalej)

    [recaptcha]

    tel. 61 817 46 71 ZAMÓW RECEPTĘ